Sodowanie Piaskowanie - Eco Power Clear

509 510 196 lub

Co czyścimy?

Świadczymy dla Państwa usługę ekologicznego oczyszczania sodą, korzystając ze sprawdzonej technologii SodaBlast Systems™ , która została szczegółowo opracowana w USA. Dzięki niej wyrzut czyściwa z maszyny jest trzy razy szybszy, a samo pobieranie substancji czyszczącej oraz jej mieszanie ze sprężonym powietrzem następuje samoczynnie i bardzo precyzyjnie. Taki sposób czyszczenia powierzchni gwarantuje doskonałe rezultaty w niezwykle krótkim czasie.

Czyszczenie drewna oraz innych materiałów nigdy jeszcze nie było tak proste, a przy tym bezpieczne. Nawet czyszczenie elewacji, czyszczenie fasad budynków, kamienia, nie sprawi większego problemu. Proces sodowania jest bowiem bardzo skuteczny oraz na tyle delikatny, że z powodzeniem usuwa wszelkie zanieczyszczenia, brud oraz inne zbędne warstwy, bez szkody dla podłoża. Czyszczona powierzchnia zawsze pozostaje gładka i czysta, bez zbędnych zadrapań, skaz, czy dziur i zarysowań.

Ekologiczne oczyszczanie sodą z łatwością usuwa lakier i rdzę z metalu, powłoki starej farby z drewna, resztki tynków z cegły, graffiti i niechciane napisy z elewacji oraz wszelkie inne osady środowiskowe, które nagromadziły się przez lata na danej powierzchni. Sodowanie to również świetny sposób na renowację zabytków, a także odnowienie starych, dawno nieużywanych przedmiotów, którym można przywrócić pierwotny koloryt i dawną świetność. Metoda SodaBlast Systems™ świetnie sprawdza się nawet przy nierównych nawierzchniach, wgłębieniach i szczelinach, gdyż strumień sody swobodnie dociera we wszystkie trudno dostępne miejsca.

Sodowanie z powodzeniem stosujemy m.in. w dziedzinach takich jak:  

·Motoryzacja

Przemysł

Komunalna

Zabytki

Elewacja oczyszczona przez nas odzyska utraconą świeżość i blask. W ramach renowacji budynków drewnianych, proponujemy:

© Copyright 2015 - Paskowanie/Sodowanie Eco Power Clear | Wykonanie Strony www Nowy Targ "U Ciwersa"